Biz Kimiz

Natrumin Doğal Ürünler 2008 yılında kurulan,global düşünen ama yerel hareket eden bir kuruluştur. Natrumin, ürünlerini müşteri beklentileri doğrultusunda hazırlar. Sürekli gelişim en önemli özelliğidir. Doğallık, Orjinallik ve Etkinlik ilkesi ile vizyonunu, başta Avrupa olmak üzere, tüm Dünyada kazan-kazan stratejisi ile işbirlikleri kurarak GLOBAL bir şirket olmak Natrumin’in en büyük hedefidir. Bu amaçla, küçük ama sağlam adımlarla sürekli büyüme felsefesi ile hareket edecektir. İstihdamı artırmak en önemli amaçlarındandır. Paylaşımcı olacaktır.

Natrumin’in temel felsefesi insanların kendilerini mutlu hissetmelerine faydalı olabilecek Doğal Yaşam & Sağlık Ürünleri ve Spesifik Gıda Takviyeleri sunmaktır. Natrumin, modern altyapısı ve uzman ekibi ile içinde bulunduğu sektörlerde, müşterileri için güçlü çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Natrumin Doğal Ürünler ar-ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği “polifenol özütü” ve K-Fulvate kompleksini Dünya’da ilk olarak kullanmıştır. Natrumin Doğal Ürünler, bütün ürünlerinde K-Fulvate kompleksi ve polifenol den gelen doğal sağlığı ve güzelliği,özel bitkisel ekstraktlar ve yağlarla sunmaktadır. Natrumin doğal, orijinal ve etkili ürünler sunmak kapsamında patentli ürünler geliştirmekte ve global pazarlara sunmak misyonu ile hareket etmektedir.